Ev Kadınları için Evden Para Kazanmanın Yolları

Evinden Çalış

Öğrenci, çalışan ya da ev hanımı hangisi olursanız olun para kazanmak ve gelir sağlamak hepimizin içinde bulunduğu bir durum. Peki bunu yaparken aynı zamanda hayatınıza, kendinize ve evinize nasıl daha çok zaman ayırırsınız? Hemen cevap verelim evden işler yaparak. Özellikle ev kadınları tarafından tercih edilen, evden para kazanmanın yolları  ya da size ek gelir sağlayacak işlerin neler olabileceğini sizler için derledik. Unutmayın “Gelecek, Part-time ve Freelance Mesleklerde!”

Evde Yapılabilecek İşler Nelerdir?

Makale & Metin Yazarlığı

Kitap okumayı seviyor, yazma yeteneğinize güveniyorsanız ve araştırma yaparak içerik üretebileceğinize inanıyorsanız eğer, evden makale yazarlığı yapabilirsiniz. Freelance işler arasında en popüler konumda yer alan makale yazarlığı severek yapabileceğiniz bir iş kolu. Özellikle öğrenciler için makale yazarlığı çok kolay ve kazancı güzel bir iş.

Evde Sabun & Mum Yaparak Kazanç Sağlamak

Birçok ev kadını, öğrenci ve engelli arkadaşlar, evde sabun yapma yoluyla internette veya fiziki bir ortamda sabun & mum satışı gerçekleştiriyor. Gerekli temel malzemeleri aldıktan sonra, kalıplar sayesinde kısa sürede bir sürü sabun üretebilir ve Instagram üzerinden satabilirsiniz. Son yıllarda oldukça popüler olan süslü ve kokulu sabunlar hem banyolarda hem de dekoratif amaçla kullanmak için tercih ediliyor.

Örgü İşleri Yaparak Evden Para Kazanmanın Yolları

Ev hanımlarının en çok yöneldiği ve gerçekten iyi satış yaptığı alanlardan olan örgü işleri, genellikle çeyiz hazırlığı yapan kişiler ve çocuk sahibi ebeveynler tarafından alıcı buluyor. Evde örgü örerek para kazanmak zor değil eğlenceli ve karlı bir iştir. Çocuk sahibiyseniz, engelliyseniz veya hobinizden ek gelir elde etmek istiyorsanız dantel, atkı, patik, kazak, yelek, lif, bebek battaniyesi ve kıyafetleri gibi örgüler yaparak para kazanabilirsiniz.

Nikah Şekeri Hazırlayarak Evden Para Kazanmanın Yolları

Eskiden beri evde ek gelir elde etmenin en klasik yolu nikah şekeri hazırlamaktır. Organizasyon şirketleri, çeyizciler ve kına malzemeleri satan mağazalar nikah şekeri işlerini genellikle ev kadınlarına, öğrencilere ve evden para kazanmak isteyen kişilere verir. Freelance iş kabul edilen, part time olarak dahi yapılabilen şeker yapımı eğlenceli ve basit bir uğraştır.

Pasta & Yemek Yaparak Evden Para Kazanmanın Yolları

Evde yemek yaparak para kazanmak son zamanlarda pasta, yemek yapmayı seven ev hanımlarının Instagram üzerinden başlattığı yeni bir akım kabul ediliyor. Evde pasta satışı veya yemek yapıp satmak maliyeti olmayan üstelik ev hanımlarını hiçbir şekilde zorlamayan pratik ve yüksek kazançlı bir iştir.

Peki evden para kazanmanın yollarını okudunuz ve kendi yapacağınız işi belirlediniz bu işe nasıl ve nereden başlayacaksınız? Siz de pariyer.com‘da iş talebi oluşturan ve yapabileceği işleri belirten diğer üyelerimiz gibi talep oluşturabilir ve binlerce kişinin yaptığınız iş ile ilgili size ulaşabilmesini sağlayabilirsiniz.

 

6 yorum

  1. Merhaba Asuman Hanım, Yaren Hanım? Pariyer.com’daki iş ilanlarına göz attınız mı?
    https://pariyer.com/calisan-arayanlar/

    Eğer şu anda istediğiniz gibi bir ilan bulamıyorsanız, evden yapabileceğiniz işleri anlatan bir ilan açıp işverenlerin size ulaşmasını bekleyebilirsiniz: https://pariyer.com/is-ariyorum/

    Sorularınız için 0850 885 0 230 nolu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

  2. Metin yazmayı çok isterim kitap okumayı da çok sevdiğim gibi. Sizden bu konuda yardım isteyebiliri. Ya da çok zevk alarak tütü yapıyorum veya kek veya ekmek bana da yardımcı olursanız sevinirim.İki ok hareketli anasınıfına saat 4e kadar gidiyorlar hafta sonları ve resmi tatiller okul kapalı benimde herhangi bir yerde uzun saatler devam etmem mümkün görünmüyor gibi. Biz çocukluları ve evde oturmakta bana göre değil diyenleri iş sahibi yapmanız çok güzel bir düşünce meryem hanım sevgiler.

  3. Merhaba 20 yıllık bankacıyım.Cocuklar nedeniyle işten ayrıldım. Evde yapabileceğim iş arıyorum. Raporlama,sanal asistanlık, veri girisi veya evde paketleme,vs. İş arıyorum. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir