Pariyer’de Açılmış En İlginç 5 Part-time İş İlanı

Pariyer.com‘a her gün onlarca ilan geliyor ve ilan sayısı 1000’i çoktan aştı. Bütün iş ilanları ve iş talepleri bizim için çok kıymetli ama bazıları var ki, onların yeri bizde ayrı. Bu ilanlardan bir kaçını sizlerle de paylaşmak istedik. İşte Pariyer.com’daki ilginç ilanlardan bazıları:

1. İlk ilanımızda becerikli mi becerikli bir sağlıkçımız var. 7 yıllık tecrübesini belirterek evlere kan almaya ve enjeksiyon yapmaya gidebileceğini iletmiş. Düşündük ki yanı başında ve ulaşılabilir bir hemşire aslında hiç de fena olmaz ama sizce de iğne olayı biraz korkutucu değil mi!

part time iş, hemşire
Her zaman iğne yapmaya hazır hemşire

2. Bir ilan var ki nasıl anlatsak, nasıl desek…Doğru mu okuduk diye birkaç kere baktık ekrana. Tribünle başlayan fanatiklik aşkını her yere taşıyabileceğine inandığımız tezahüratçımız havaalanından futbolcu ve ünlü karşılama konusunda çok istekli. Meşale yakma deneyimini evde geliştiriyor olduğunu düşünmemek elde değil!

tezahürat, futbol, pariyer
Heyecanlı fanatik

3. Pariyer’i takip edenler merak etmeyin, gece eğlencesinden çıkanların güvenli ve huzurlu bir şekilde eve bırakılmasını sağlamak isteyen bir şoför dostumuz var. İster kendi aracınız, isterseniz onun aracıyla… Üstelik ehliyetimiz de taa Almanya’lardan.

özel şöför, part time
Orjinal özel şoför

4. İlanına sadece “Selam disiplinli çalışmayı ve özgüveni severim.” yazan abimiz muhtemel ki her işi yapabiliyor. Saygı duyuyoruz.

Özgüveni tam çalışan

5. Bir de her işi 0 TL’ye yapabilecek süper elemanlarımız var…”Serbest her iş” yazan tek cümleli ilanıyla biz onu çok sevdik 🙂

her işi yaparım, part time iş, part time

Bonus: Çok az bir mutluluğun koca serveti olduğuna inandığını, kendisine çok güvendiğini ilanında özellikle belirten arkadaşımız sevgisiyle bizi sardığını iletmiş. Şu ana kadarki her işi yapabilecek en sevgi dolu elemanımız elbette O!

mutluluk, part time
Sevgi dolu çalışan

Pariyer’de her gün onlarca yeni part time iş ilanı açılıyor, onlarca kişi sevdiği part time işi Pariyer’de buluyor. Seni de aramıza bekleriz ❤

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir