En İlginç ve Komik İş İlanları

 

Pariyer.com‘a her gün yüzlerce ilan geliyor, işveren ve iş arayan ilan sayısı bugün itibariyle 10.000’i buldu. Daha önce bu part-time ilanlar arasından en ilginç olanları, Pariyer Blog’ta sizle paylaşmıştık. Bu hafta da iş arayanların işsizlikten bunalıp isyan ettiği, işverenlerin yana yakıla arayıp bir türlü çalışan bulamadığını kanıtlar nitelikteki trajikomik iş ilanlarını sizler için derledik. Daha çok işyeri camlarında, sokak direklerinde veya gazetelerde rastladığımız bu ilanlar, oldukça güldürücü ve düşündürücü. Bizi hazırlarken çok gülümsettiler, sizlerin de yorumlarınızı bekliyoruz. Gelin hep beraber bu ilanlara bir bakalım.

 

Sahibinden İş İlanları

İşverenlerin çalışan bulmakta zorlandıklarını biliyoruz. Ne kadar zorlandıklarını da, bu ilanlardan pekala anlayabiliyoruz. Çırak kalfa aranıyor ve lütfen tercihimiz diri olması. İşverenlerin çilesi bu ilandan da belli oluyor, değil mi?

çırak, kalfa, part time iş

Bazı işverenler işyerlerinin camına astıkları bir parça kağıtla, sorunu çözebiliyor. Müşterisiyle iletişim kurmak isteyen bir işveren, hem sorununu iletmiş hem de soruna neden olan durumunu ifade etmiş.

eleman, çalışan, isilanlari

Yine bir başka çalışan ve müşteri bulma sıkıntısı çeken işveren ilanı. Nefes alsa yetiyor.

is bul, ek is, günlük is

İşverenlerden bazıları, aradıkları çalışanlar konusunda fazlasıyla titiz. Kilo ve boyu tutturmak mühim, çoğu kişi böylelikle elendi diye düşünüyoruz. Biz diğer maddelere geçemedik bile.

yari zamanlı, haftalık is

Motorcudan beklentinin çok yüksek olduğunu düşündürdü bu ilan bize. Siz ne dersiniz?

kurye, is ilanı, parttime

Deneyimli çalışan aranmasıyla ilgili isyanları ortadan kaldıracak nitelikte duyarlı bir işverenimiz. 🙂 6’da müracaat talep ederken de, işe istekli kişileri elemiş olacak, çok zekice.

freelance is, ise alim

Çırağın uyanık olanı makbul! 16-17 yaşında bir de uyanıksa, onun yetiştirilmesi kolay olur tabii.

garson, satis danismani, musteri temsilcisi

Sevgilisiyle mesajlaşan bir ustanın uyanık olmasını beklemiyoruz. Nitekim bu işverenimiz de bu konuda vurgu yapmış. Aklı başında çalışanlar aranıyor!

İlanın verildiği yeri çok merak ettiğimiz, aranan grafikerin, satış danışmanı ve temizlik görevlisinin her an boğulma riski yaşayabileceğini hissettiğimiz bir başka ilginç ilan.

part time is ilanları, grafiker

Nerdeyse 10 yıldır aranıyor ve herkes onu arıyor. Ama O, bulunamıyor. Eğer ilanı yazan kişi bu kriterde çalışan bulduysa, bu özet ilanı herkese öneriyoruz.:)

yetenekli, calisan, personel

Yine bir eleman arayışı çileye dönmüş işveren ilanı daha.

deneyimli calisan

Konuşkansan, bir de mantıklı konuşuyorsan, o iş tamam! Hemen ara.

ilana başvuru

Çok akıllı olup, az uyanık olan adaylar geç kalıp aç kalmayın bizden söylemesi!

calisan, eleman, personel aranıyor

Beklediğimiz ilan işte burada! Part-time kadın garson arıyorlar. Diğer tüm ilanlar da, zaten Pariyer’de 😉

insan kaynakları, part time is ilanları

İş bulma sürecindeki en büyük sorunlardan biri, dönüş alınamayan ya da uzayan başvuru süreçleri. Bu yüzden aşağıdaki ilan da, eminiz hiçbirimizi şaşırtmadı. Biliyorsunuz Pariyer.com’da kendiniz bireysel ilan oluşturabiliyorsunuz. Bu şekilde işverenlere sesinizi duyurmanız mümkün. İşverenler uygun pozisyonlar için platform üzerinden kolaylıkla sizinle iletişime geçebiliyorlar. Bu şekilde başvuru süreciniz kısalmış oluyor, böylelikle en doğru zamanda en doğru part-time işi bulma şansınız artıyor.

Direklere, duraklara, yağmurda ıslanan, başkaları tarafından yırtılan ilanlar yazmak yerine Pariyer.com’a gelin, part-time ilanları inceleyin. Kendiniz için de bireysel part-time ilanınızı oluşturmayı ihmal etmeyin. Pariyer’de onlarca kişi sevdiği part-time işi ve aradığı çalışanı kolaylıkla buluyor. Sizleri de aramıza bekleriz!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir